Onze medewerkers

KDV:      Kim Boer, Ramona Bolhuis, Joyce Verbruggen, Saskia van Opijnen, Laura van der Molen,
               Esmee Holman
Peuters: Fascha Tulaseket, Jennifer Riedewald, Annet Strijker
BSO:       Maria van Dam, Gerda Boelens,  Jennifer Riedewald, Britt Koops, Esmee Holman, Remon Beerda
Onze kinderopvang is via de mail te bereiken: kinderopvang.scharmhof@ckcdrenthe.nl   

Onderwijs
   

1/2A juf Baukje Buitenga (ma en di)
b.buitenga@ckcdrenthe.nl
juf Henriët IJszenga| (wo t/m vr)
h.ijszenga@ckcdrenthe.nl
1/2B

juf Gea van Schaik ma t/m wo)
g.vanschaik@ckcdrenthe.nl

juf Ilona de Boer (do en vr)
i.deboer@ckcdrenthe.nl
1/2C juf Sabrina Oosterhof  (ma t/m wo)
s.oosterhof@ckcdrenthe.nl
juf Marion de Boer (do en vr)
m.deboer@ckcdrenthe.nl
3 juf Cora Funken (ma t/m wo)
c.funken@ckcdrenthe.nl
juf Marike Nieuwenstein (do en vr)
m.nieuwenstein@ckcdrenthe.nl
4 juf Evelyn Vredevoort (ma en di)
e.vredevoort@ckcdrenthe.nl
juf Fennie Siebring (wo t/m vr)
f.siebring@ckcdrenthe.nl
5 juf Marjolijn Schurer (ma) + begeleiding plusklas
m.schurer@ckcdrenthe.nl
juf Mirthe Benjamins (di t/m vr)
m.benjamins@ckcdrenhte.nl
6A juf Heleen Damstra (ma, di, do en vr)
h.damstra@ckcdrenthe.nl
juf Connie Spruijt (wo)
c.spruijt@ckcdrenthe.nl
7A juf Anouk Boers (ma, di, do en vr)
a.boers@ckcdrenthe.nl
juf Carolien Tavenier (wo)
ook voor stageverzoeken
c.tavenier@ckcdrenthe.nl
6/7B juf Carolien Tavenier (ma)
c.tavenier@ckcdrenthe.nl
juf Elske Blommesteijn (di t/m vr)
e.blommesteijn@ckcdrenthe.nl
8A juf Mariëlle Blomsma (ma t/m wo)
m.blomsma@ckcdrenthe.nl
juf Karen Lubberts (do en vr)
k.lubberts@ckcdrenthe.nl
8B juf Floor de Velde Harsenhorst (ma t/m vr)
f.develde@ckcdrenthe.nl
 

         

Onderwijsassistenten:

Groep 1/2
Charlotte Maipauw    c.maipauw@ckcdrenthe.nl  

Groep 3/4
Anneke Zwaanswijk  a.zwaanswijk@ckcdrenthe.nl
Arianne Rinkema       a.rinkema@ckcdrenthe.nl

Groep 5/6
Mirjam Szarzec          m.szarzec@ckcdrenthe.nl

Groep 7/8
Joke Kuntz                 j.kuntz@ckcdrenthe.nl

Vakleerkracht gym:
Thies Ruijvekamp      t.ruijvekamp@ckcdrenthe.nl

Kwaliteitscoördinator:
Mieke Harmanni        m.harmanni@ckcdrenthe.nl

Administratie:
Henny Holvast           h.holvast@ckcdrenthe.nl      

Conciërge:
Yvonne Dallinga        y.dallinga@ckcdrenthe.nl    

Directie:
Saskia Prakken           descharmhof@ckcdrenthe.nl